Tide API (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση
