Tide API (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva
