Tide API (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Label
es: Etiqueta

en: Created
es: Creado

en: Node
es: Nodo

en: Active
es: Activo

en: Token
es: Comodín

en: Expired
es: Caducado

en: Changed
es: Modificado

en: Revoked
es: Revocado

en: Created by
es: Creado por

en: Current revision
es: Revisión actual
