Tide API (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Changed
et: Muudetud

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon
