Tide API (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Changed
eu: Aldatuta
