Tide API (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Token
fi: Muuttuja

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: current
fi: nykyinen

en: Created by
fi: Luonut

en: Current revision
fi: Nykyinen versio
