Tide API (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Created by
gl: Creado por

en: Current revision
gl: Revisión actual
