Tide API (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Changed
gu: બદલ્યું
