Tide API (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno
