Tide API (8.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ
