Tide API (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Node ID
id: ID Node

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Changed
id: Berubah

en: Current revision
id: Revisi saat ini
