Tide API (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Label
it: Etichetta

en: Created
it: Creato

en: Node
it: Nodo

en: Active
it: Attivo

en: Changed
it: Modificato

en: Created by
it: Creato da

en: Current revision
it: Revisione attuale
