Tide API (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif
