Tide API (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді
