Tide API (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម
