Tide API (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Updated on
lv: Atjaunots
