Tide API (8.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй
