Tide API (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း
