Tide API (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय
