Tide API (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Token
ro: Simbol

en: Expired
ro: Expirat

en: Changed
ro: Schimbat

en: Created by
ro: Creat de

en: Current revision
ro: Revizie actuală
