Tide API (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: Expiry
ru: Окончание срока

en: Token
ru: Токен

en: Expired
ru: Истекшие

en: Changed
ru: Изменение

en: Created by
ru: Автор

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
