Tide API (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Expired
sk: Vypršané

en: Changed
sk: Zmenené

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
