Tide API (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven
