Tide API (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv
