Tide API (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
