Tide API (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Label
sv: Etikett

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad

en: Created by
sv: Skapad av

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
