Tide API (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Created by
th: ผู้สอบ
