Tide API (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Node ID
vi: ID node

en: Label
vi: Nhãn

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Revoked
vi: Bị hủy bỏ

en: Created by
vi: Tác giả:

en: Permission denied.
vi: Không đủ quyền.
