Tide Landing Page (2.0.6) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Component
am: ምንዝር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ

en: Custom
am: ብጁ

en: Location
am: ቦታ

en: Source
am: ምንጭ
