Tide Landing Page (2.0.6) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Items
ast: Elementos

en: Profile
ast: Perfil

en: Topic
ast: Asuntu

en: Standard
ast: Estándar
