Tide Landing Page (2.0.6) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Items
az: Elementlər

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Source
az: Mənbə

en: Topic
az: Mövzu

en: White
az: Ağ

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: Card
az: Kart
