Tide Landing Page (2.0.6) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Logo
be: Лагатып

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Items
be: Элементы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Banner
be: Банэр

en: Profile
be: Профіль

en: Source
be: Крыніца

en: Topic
be: Тэма

en: Standard
be: Стандарт

en: Webform
be: Анкета

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Data table
be: Табліца дадзеных

en: Dark
be: Цёмная
