Tide Landing Page (2.0.6) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Events
el: Γεγονότα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Source
el: Πηγή

en: Topic
el: Θέμα

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: White
el: Λευκό

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: Image Gallery
el: Γκαλερί Εικόνων

en: Image gallery
el: Γκαλερί εικόνων

en: Gallery name
el: Όνομα γκαλερί

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων
