Tide Landing Page (2.0.6) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Component
eo: Komponanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Location
eo: Loko

en: Items
eo: Eroj

en: Banner
eo: Rubando

en: Profile
eo: Profilo

en: Topic
eo: Temo
