Tide Landing Page (2.0.6) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Date
eu: Data

en: Links
eu: Estekak

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Component
eu: Osagaia

en: Email
eu: Eposta

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Items
eu: Elementuak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Events
eu: Gertaerak

en: Profile
eu: Profila

en: Source
eu: Iturburua

en: Topic
eu: Gaia

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: News
eu: Berriak

en: Image gallery
eu: Irudi liburutegia

en: Featured
eu: Ezaugarria
