Tide Landing Page (2.0.6) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Component
fi: Komponentti

en: Components
fi: Komponentit

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Location
fi: Sijainti

en: Items
fi: Aiheet

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Profile
fi: Profiili

en: Source
fi: Lähde

en: Topic
fi: Aihe

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Style
fi: Tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: Image Gallery
fi: Kuvagalleria

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Image gallery
fi: Kuvagalleria

en: Gallery name
fi: Gallerian nimi

en: Featured
fi: Esitelty

en: Light
fi: Vaalea

en: Card
fi: Kortti

en: Dark
fi: Tumma

en: Social Media
fi: Sosiaalinen media

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>
