Tide Landing Page (2.0.6) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: Items
gl: Elementos

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Events
gl: Eventos

en: Profile
gl: Perfil

en: Source
gl: Orixe

en: Topic
gl: Tema

en: Buttons
gl: Botóns

en: White
gl: Branco

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: Image Gallery
gl: Galería de imaxes

en: Webform
gl: Formulario web

en: Image gallery
gl: Galería de imaxes

en: Gallery name
gl: Nome da galería

en: Featured
gl: Destacado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: No image
gl: Ningunha imaxe

en: Dark
gl: Escuro

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as /node/add or an external URL such as http://example.com.
gl: Comece a escribir o título dun contido para seleccionalo. Tamén pode ingresar unha ruta interna como /node/add ou unha URL externa como http://example.com.
