Tide Landing Page (2.0.6) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
