Tide Landing Page (2.0.6) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: Email
he: דוא"ל

en: Logo
he: לוגו

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Items
he: פריטים

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Events
he: אירועים

en: Banner
he: באנר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Source
he: מקור

en: Topic
he: נושא

en: Buttons
he: כפתורים

en: White
he: לבן

en: Style
he: סגנון

en: Standard
he: רגיל

en: Image Gallery
he: גלרית תמונות

en: News
he: חדשות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Image gallery
he: גלרית תמונות

en: Gallery name
he: שם הגלריה

en: Featured
he: מובלט

en: Twitter
he: טוויטר

en: Card
he: קלף

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.
