Tide Landing Page (2.0.6) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Date
hr: Datum

en: Links
hr: Poveznice

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Component
hr: Komponenta

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Profile
hr: Profil

en: Source
hr: Izvor

en: Topic
hr: Tema

en: Style
hr: Stil

en: Standard
hr: Standardno

en: Featured
hr: Istaknuto
