Tide Landing Page (2.0.6) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Custom
jv: Kostum

en: Location
jv: Lokasi

en: Items
jv: Item

en: Profile
jv: Profil

en: Topic
jv: Topik

en: Standard
jv: Standar

en: Featured
jv: Fitur
