Tide Landing Page (2.0.6) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Date
ka: თარიღი

en: Links
ka: ბმულები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Media
ka: მედია

en: Profile
ka: პროფილი

en: Source
ka: წყარო

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Style
ka: სტილი
