Tide Landing Page (2.0.6) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Logo
kk: Логотип

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Items
kk: Элементтер

en: Profile
kk: Профиль

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Twitter
kk: Твиттер
