Tide Landing Page (2.0.6) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Items
km: ធាតុ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
