Tide Landing Page (2.0.6) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Email
lt: El. paštas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: Items
lt: Elementai

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Profile
lt: Profilis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Topic
lt: Tema

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: White
lt: Baltas

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Image Gallery
lt: Galerija

en: Webform
lt: Web forma

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Gallery name
lt: Galerijos pavadinimas

en: Featured
lt: Svarbus

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
