Tide Landing Page (2.0.6) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Email
lv: E-pasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Items
lv: Vienumi

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Events
lv: Notikumi

en: Banner
lv: Baneris

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Profile
lv: Profils

en: Source
lv: Avots

en: Topic
lv: Tēma

en: White
lv: Balts

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: Webform
lv: Webforma

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Card
lv: Kartiņa
