Tide Landing Page (2.0.6) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Logo
ml: ലോഗോ
