Tide Landing Page (2.0.6) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Logo
ne: ब्याज

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Location
ne: स्थान

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Media
ne: मिडिया

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Source
ne: स्रोत

en: Topic
ne: विषय

en: Featured
ne: फेचर्ड
