Tide Landing Page (2.0.6) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Email
nl: E-mail

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Events
nl: Evenementen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Profile
nl: Profiel

en: Source
nl: Bron

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Buttons
nl: Knoppen

en: White
nl: Wit

en: Style
nl: Stijl

en: Standard
nl: Standaard

en: Image Gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: News
nl: Nieuws

en: Webform
nl: Formulier

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Gallery name
nl: Albumnaam

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Campaign
nl: Campagne

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: Light
nl: Licht

en: Card
nl: Kaart

en: Default appearance
nl: Standaard verschijning

en: Dark
nl: Donker

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Custom Block Library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek
