Tide Landing Page (2.0.6) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
